Londra Canli Albert Köprüsünü izle

Albert Köprüsü (Albert Bridge), Londra‘da Thames Nehri üzerinde bulunan bir köprüdür. Chelsea ile Battersea arasında, Thames Nehri üzerinde yer alır. Albert Köprüsü, Chelsea Köprüsü’nün biraz batısında yer almaktadır. Londra Canli Albert Köprüsünü izle

Albert Bridge, Prens Albert’e ithafen adlandırılmıştır ve 1873’te tamamlanmıştır. Özellikle akşamları aydınlatmasıyla bilinen bu köprü, Londra’nın en fotogenik köprülerinden biri olarak kabul edilir. Günümüzde, köprünün yapısal zayıflığı nedeniyle üzerindeki araç trafiği sınırlıdır ve köprü üzerinde belirli ağırlık sınırlamaları vardır.

Bu Albert Köprüsü’nün Battersea ucundan kuzeye bakan bir görüntüsü. Bu web kamerası geceleri köprü aydınlatıldığında çok güzel görünüyor. Battersea Park sağda, görüntü dışı. Popüler Chelsea bölgesi köprünün diğer tarafındadır.
Çok çekici Albert Köprüsü. Muhtemelen Londra’nın en güzel köprüsüdür, 2010 yılında yenilenmiştir. Işıkları görmek için geceleri web kamerasına bir göz atın. Bu, Chelsea tarafından güneye doğru bakıyor (diğer taraf Battersea). Köprünün yaşı ve inşaatı nedeniyle ağır araçların taşınması mümkün olmadığından, aralarından arabaların geçtiğini görebileceğiniz metal direkler takılmış. İçlerine zar zor bir araba sığdırabiliyorsunuz, sık sık insanların sıkıştığını veya arabalarına zarar verdiğini görüyorsunuz! Bu nedenle, arabalar kavşağın ortasında sıkışıp kalabiliyor ve bu da artık engellenen sürücülerin korna çalarak en sevdikleri eğlenceye katılmalarına olanak tanıyor!

https://londonwebcam.co.uk/

BU YAZIYI PAYLASBaska Kamera Arayabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ