Dijital Telif Hakki Yasasi

Mobesekamerasi.com , 17 U.S.C. ile uyumludur.§ 512 ve Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (“DMCA”). Herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer geçerli fikri mülkiyet yasaları kapsamında uygun önlemleri almak politikamızdır.

Telif hakkıyla korunan materyaliniz Mobesekamerasi.com’da yayınlanmışsa veya telif hakkıyla korunan materyalinize bağlantılar arama motorumuz aracılığıyla bulunmussa ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıdaki bölümde listelenen bilgilerin ayrıntılarını içeren yazılı bir iletişim sağlamalısınız.

Aşağıdaki unsurlar, telif hakkı ihlali talebinize dahil edilmelidir:

-İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmesi için yetkili kişinin kanıtını sağlayın.

-Size ulaşabilmemiz için yeterli iletişim bilgilerini sağlayın. Ayrıca geçerli bir e-posta adresi eklemelisiniz.

-İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmayı yeterince ayrıntılı olarak tanımlamalısınız ve materyalin Mobesekamerasi.com arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimi dahil etmelisiniz.

-Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve şikayet eden tarafın, ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair yalan beyanda bulunma cezası olduğuna dair bir açıklama.

-İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmek için yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır.

Önemli uyarı: Bu site yalnızca üçüncü şahıs sitelerindeki bireysel kullanıcılar tarafından internet üzerinden ücretsiz olarak erişilebilen bağlantılar içerir. Bu üçüncü şahıs sitelerine herhangi bir şekilde bağlı değiliz veya içeriklerinden sorumlu değiliz. Tüm içerik, ilgili sahiplerinin telif hakkıdır. Mobesekamerasi.com’daki içeriğin herhangi bir garantisini almıyoruz, bu içerikleri her zaman ticari kullanım için değil sadece Görsel amaçlı paylaştık ve yalnızca virüssüz / kötü amaçlı yazılım içermeyen içeriği paylaştık, ancak yine de lütfen bunları kendi sorumluluğunuzda kullanın, biz herhangi bir kayıptan sorumlu değiliz.

İhlal bildirimini şu e-posta adresine gönderin: info@mobesekamerasi.com ve bildiriminizle ilgili işlem yapmamız için bize 72 saat verin. Talebinizin yasal olduğunu tespit edersek, bildirim aldıktan sonra 72 saat içinde içeriği kaldıracağız.