Izmir Levent Marina Canlı Mobese izle

İzmir’de birkaç önemli marina bulunmaktadır. Urla ilçesinde bulunan bu marina, İzmir‘e yaklaşık 35 km uzaklıktadır. Modern tesisleri ve konumu ile bilinen Levent Marina, yat sahipleri için ideal bir konaklama yeri olarak bilinir. Izmir Levent Marina Canlı Mobese izle

KAMERA 1 Bekleyiniz--

İzmir’de birkaç önemli marina bulunmaktadır. İşte İzmir’deki bazı marinalar:

  1. Pasaport Marina: İzmir’in Konak ilçesinde bulunan bu marina, kent merkezinin hemen kalbinde yer almaktadır. Restoranlar, kafeler ve diğer sosyal tesislerle çevrili olan Pasaport Marina, aynı zamanda şehrin tarihi ve kültürel alanlarına da yakındır.
  2. Levent Marina: Urla ilçesinde bulunan bu marina, İzmir’e yaklaşık 35 km uzaklıktadır. Modern tesisleri ve konumu ile bilinen Levent Marina, yat sahipleri için ideal bir konaklama yeri olarak bilinir.
  3. Çeşme Marina: İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunan bu marina, uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Restoranlar, mağazalar, kafeler ve diğer sosyal tesislerle donatılmış olan Çeşme Marina, Ege’nin popüler turistik bölgelerinden biridir.
  4. Alaçatı Marina: İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı Alaçatı beldesinde yer alan bu marina, modern tesisleri ve Ege’nin en popüler turistik bölgelerinden biri olan Alaçatı’ya yakınlığı ile bilinir.

Bu marinaların dışında İzmir ve çevresinde birçok küçük iskele ve liman bulunmaktadır.
Izmir Levent Marina Canlı Kavsak Kamerasini izliyorsunuz…
izum.izmir.bel.tr

BU YAZIYI PAYLASBaska Kamera Arayabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ