Çin Şansi Canlı izle-Tüm Şehir Kameraları

Shanxi, Çin‘in kuzeyinde bir eyalettir. Ming ve Qing hanedanlarından kalma, 1370 civarında inşa edilmiş bir duvarla korunan eski Pingyao kenti, önemli tarihi yerlerden biridir. Kenar mahalleler, Qiao aile kompleksi gibi eski tüccar evleriyle dolu. Taiyuan’ın modern eyalet başkenti, tapınakları ve tarih öncesi çağlardan kalma yerel eserlerden oluşan kapsamlı koleksiyonlara ev sahipliği yapan Shanxi Müzesi ile tanınır. – Google
Çin Şansi Canlı izle-Tüm Şehir Kameraları
Yuncheng Xiezhou Guandi Tapınağı
Xiezhou Guandi Tapınağı, Shanxi Eyaleti, Yuncheng Şehri, Xiezhou Kasabası, Xiguan’da bulunan Wu Tapınağı’nın atasıdır. Kuzeyde, Zhongtiao’ya bakan Yanchi var. Jiezhou Guandi Tapınağı, Sui Hanedanlığı İmparatoru Kaihuang’ın dokuzuncu yılında (589) kuruldu.Song ve Ming Hanedanları döneminde genişletilip yeniden inşa edildi.

Datong Guangling İlçe Su Tanrısı Salonu
Su Tanrısı Salonu, Çin’in Shanxi Eyaleti, Guangling İlçesi, Huquan Kasabası, Hushan Dağı’nda yer almaktadır. 2006 yılında, ulusal önemli kültürel kalıntıları koruma birimlerinin altıncı partisi olarak listelenmiştir. Eskiden Fengshui Tanrı Tapınağı olarak bilinen Su Tanrısı Salonu, Ming Hanedanlığının Jiajing döneminde inşa edilmiştir.

Taiyuan, Shanxi’deki Fen Nehri kıyısı
Taiyuan Fenhe Parkı, kuzeyde Shengli Köprüsü’nün üst kısımlarından başlar ve güneyde Yingbin Köprüsü’nün alt kısımlarında sona erer.Taiyuan Şehrinin Yingze, Jiancaoping ve Wanbailin bölgelerine dağıtılır.Oluşturulan sahil parkının toplam uzunluğu 30 kilometreden fazla.

livechina

BU YAZIYI PAYLASBaska Kamera Arayabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ