Çin Pekin Canlı izle-Tüm Şehir Kameraları

Çin’in devasa başkenti Pekin, üç bin yıllık bir tarihe sahiptir. Buna rağmen, hem modern mimarisi hem de Ming ve Qing hanedanları dönemindeki imparatorluk sarayı olan Yasak Şehir’in büyük kompleksi gibi antik yerleri ile tanınır.

Çin Pekin Canlı izle-Tüm Şehir Kameraları

Pekin Ulusal Stadyum
Pekin Olimpiyat Parkı’nın merkez bölgesinin güneyinde yer alan Ulusal Stadyum, 2008 Pekin Olimpiyat Oyunları’nın ana stadyumudur. Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarının açılış ve kapanış törenleri, atletizm müsabakaları ve futbol finalleri gerçekleştirildi.

Yeni Shougang Köprüsü
Yeni Shougang Köprüsü, Pekin’deki Shijingshan Bölgesi ile Mentougou Bölgesini birbirine bağlayan bir nehir geçiş kanalıdır. Yongding Nehri boyunca uzanır.

Pekin Simatai Çin Seddi
Çin Seddi’nin Pekin’in kuzeydoğundaki Simatai bölümü, ülkenin simgesi olan ikonik yapının tarihi dokusunu koruyan nadir el değmemiş bölümlerinden birini oluşturuyor.

Gubei Su Kasabası
Gubei su şehrinin arnavut kaldırımlı sokaklarında gezip yerel yiyeceklerin tadına bakabilir, hediyelik dükkanlardan sevdiklerinize yada kendinize hatıra kalması adına hediyeler alabilir, taş köprülerden geçip, su kanallarının yanıbaşına inşa edilmiş evler arasında gezip otantik ve güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Huanghuacheng Su Çin Seddi
Huanghuacheng Su Çin Seddi, Pekin, Huairou’da yer almaktadır. Pekin’de Çin Seddi’nin suya bağlandığı tek manzaralı noktadır. “Tekneyle Çin Seddi” olarak da bilinir.

livechina

BU YAZIYI PAYLASBaska Kamera Arayabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ