Mobese Kameraları 7/24 Canlı izle

Almanya Passau Hakkında Bilgiler ve Canlı Passau Kamerası

Almanya’nın güneyine mi gidiyorsun? O zaman Passau’da bir durak iyi bir fikir olabilir! Bu güzel şehir, üç nehrin birleştiği yerde bulunur ve yakınında bir kale, büyüleyici bir eski şehir ve güzel bir doğa vardır.

Passau’daki kalışımızdan gerçekten keyif aldık. Almanya ve Avusturya üzerinden uzun bir yolculukla şehri ziyaret ettik ve Veste’ye “yürüyüş” yaptık, ünlü katedrali gördük ve diğer birkaç turistik yere hayran kaldık. Passau, Tuna nehri yolculuklarında da popüler bir duraktır.

Bu makale, Passau’daki en popüler turistik yerlerden bazıları ve konaklamamızla ilgili birkaç ayrıntı hakkındadır. İster yazın Veste Oberhaus’u, ister kışın Noel pazarlarını ziyaret etmek isteyin, Passau’da birçok farklı ilgi alanı için bir şeyler var!

Passau’yu ziyaret ederken bilmeniz gerekenler :

Passau’da keşfedebileceğiniz her şeye dalmadan önce, size Passau hakkında biraz bilgi vermenin ve birkaç Passau seyahat planlama ipucunu paylaşmanın faydalı olacağını düşündük. Bu, en iyi seyahat süresini, Passau’daki konaklama seçeneklerini ve diğer ayrıntıları içerir.

Eğlenceli Bilgi: Passau, güney Almanya’da bir şehirdir – Avusturya sınırına çok, çok yakındır. Şehir uzun bir kara şeridine kurulmuş ve popüler çünkü üç nehrin – Tuna, Han ve Ilz – buluştuğu noktada kurulmuş! Bu eşsiz coğrafya, şehrin “Üç Nehir Şehri” adını almasının nedenidir.

Şehrin zengin bir Roma tarihi var ve 1662’de temel olarak yakıldı. Eski şehir daha sonra 17. yüzyılda (yeniden) inşa edildi. Bu mimariye, Arnavut kaldırımlı sokaklara ve Aziz Stephen Katedrali gibi dikkat çekici binalara yansıyor!

 

Almanya Passau Hakkında Bilgiler ve Canlı Passau Kamerası….

 

 

Almanya Passau Canlı izlemek icin TIKLAYINIZ
Baska Kamera Arayabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ