Besafe 360 Derece Cocuk Koltukları için Tavsiye Videosu izle

  • 1.051 kez görüntülendi.

BeSafe Hakkında

Onlarca yıllık deneyim, yoğun tutku, yürek ve ruhla ürünlerimizdeki her küçük ayrıntıyı, her dikişi ve her işlevi iyileştiren bir kalite. Güvenlikten asla taviz vermeyen ürünlerin basinda gelen tek marka.BeSafe, arkaya bakan çocuk koltuklarının geliştirilmesinde öncüdür. 1989 gibi erken bir tarihte ilk reboarder larını (sırtı yola dönük çocuk oto koltuğu) üretilmiştir.

 

BeSafe bugün hala şirketi 1919’da kuran Norveçli Torgersen ailesi tarafından yönetiliyor. Genel merkezimiz Norveç dağlarındaki küçük şirin bir kasabada olduğundan dünyanın en büyük araba koltuğu üreticisi olmayabiliriz – ancak araba koltuklarında güvenlik ve konfor için tercih edilen seçenek olmaktan özellikle gurur duyuyoruz.

BeSafe, arkaya bakan çocuk koltuklarının geliştirilmesinde öncüdür.

Çocukların mümkün olduğu kadar uzun süre arkaya dönük olarak taşınabilmeleri için her gün yeniden bu fikri yaymak için çalıştıklarını ifade etmişlerdir. İlk başlarda çokça eleştiri almışlardır. Ancak günümüzde çocukların arkaya bakan çocuk koltuklarında öne bakan koltuklara göre 5 kat daha güvenli olduğu genel olarak kabul edilmektedir. BeSafe, bu kadar erken bir aşamadan itibaren net bir duruş sergilemiş olmaktan gurur duyuyor ve her geçen gün daha fazla ebeveynin yeniden faydalarını öğrenmesine ve çocukları için en güvenli seçimi yapmasına yardımcı olmak için tüm gereken işlemler için özverili şekilde çalışmalarına devam etmektedirler.

BeSafe izi Turn B çocuk koltuğu | Tavsiye videosu

BU YAZIYI PAYLASBaska Kamera Arayabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ