Arnavutköy Tayakadın Meydanı Canlı Mobese izle

Tayakadın, İstanbul’un Arnavutköy ilçesine bağlı bir köydür. 1972’ye kadar Çatalca’ya bağlı olan köy, 1972’de Gaziosmanpaşa’ya bağlanmış, 2009’da Arnavutköy’e geçmiştir. Köy, İstanbul Havalimanı’nın yanında yer almaktadır.Köy, Arnavutköy-Göktürk-Çatalca yollarının birleştiği kavşaktadır. Arnavutköy’e 12 km Göktürk’e 20 km, Karaburun’a 12 km mesafededir.Tayakadın Meydanı Camii görüntüsüyle naklen yayindir.

Arnavutköy Tayakadın Meydanı Canlı Mobese izle

CANLI KAMERA
BILGI :

Arnavutköy, İstanbul’un bir ilçesidir ve Tayakadın, Arnavutköy ilçesine bağlı bir mahalledir. Tayakadın, özellikle İstanbul Havalimanı’nın bu bölgede yer almasıyla bilinir. Bu mahalle, yeni yapılanmalar ve gelişmelerle dikkat çeken bir bölgedir.

Ulaşım

Arnavutköy ilçesi, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alır ve çeşitli ulaşım seçenekleriyle diğer ilçelere ulaşım mümkündür. Toplu taşıma araçları, özel araçlar veya taksilerle bölgeye ulaşmak mümkündür.

Konaklama ve Yaşam

Tayakadın ve çevresi, yeni gelişmeler ve yapılanmalar sayesinde çeşitli konaklama seçeneklerine sahiptir. Bölgede farklı bütçelere uygun konut projeleri bulunabilir.

Hizmetler ve Eğitim

Tayakadın mahallesi, eğitim kurumları, sağlık hizmetleri ve alışveriş olanakları gibi temel hizmetlere sahip olabilir. Bölgedeki hizmet ve olanaklar, yerleşim alanının büyüklüğüne ve nüfus yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir.

Ekonomi ve İş Olanakları

İstanbul Havalimanı, bölgede önemli bir işveren olup çeşitli iş olanakları sunar. Ayrıca, bölgedeki ticaret ve hizmet sektörü de çeşitli iş imkânları sağlar.

Tayakadın mahallesi ve Arnavutköy ilçesi hakkında daha detaylı ve güncel bilgi almak için ilçe belediyesinin resmi web sitesini ziyaret edebilir veya çevrimiçi emlak, konaklama ve seyahat sitelerini inceleyebilirsiniz.

arnavutkoy.bel.tr

BU YAZIYI PAYLASBaska Kamera Arayabilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ